...xg4mers...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...xg4mers...

Sve za gamere i ostale propalice
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 par pitanja

Go down 
+3
...ch4z...
mikey
Fallen_One
7 posters
Autor/icaPoruka
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:44 am

ok gdje je info? gdje da dajemo prjedloge za bolji forum?
kao prvo treba izbacit ono download potpuno nepotrebno jer sad skoo svatko ima utorrent ili tak nešt, drugo za svaku igru otvarat posebno bvelika budalaština,otovri se jedan podforum nazvan igre na stiky idu ove najnovije igre i najpopularnije tipa cod,wow i ta sranja,drugo sve ako je potrebno otvori se topik i kraj,sam brezveze širiš forum i čini se neposjećenim i samim time odbojnim,onda ono ostalo netreba bit sam glazba,neg sve ostale zajebancije i isto kao i sa igrama jedan podfrum i sve u njega,lijepo i čisto toliko od mene

over.
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:49 am

Fallen_One je napisao/la:
ok gdje je info? gdje da dajemo prjedloge za bolji forum?
kao prvo treba izbacit ono download potpuno nepotrebno jer sad skoo svatko ima utorrent ili tak nešt, drugo za svaku igru otvarat posebno bvelika budalaština,otovri se jedan podforum nazvan igre na stiky idu ove najnovije igre i najpopularnije tipa cod,wow i ta sranja,drugo sve ako je potrebno otvori se topik i kraj,sam brezveze širiš forum i čini se neposjećenim i samim time odbojnim,onda ono ostalo netreba bit sam glazba,neg sve ostale zajebancije i isto kao i sa igrama jedan podfrum i sve u njega,lijepo i čisto toliko od mene

over.

Pitat ću stručni žiri šta misli o tvom prijedlogu.
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:55 am

gle...tek smo napravili forum, pa lijepo ohladi...mi cemo ga radi kak mi hocemo, a ne kak si se ti sjetio...ak ti ne pase, ne moras tu ni bit...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:57 am

...ch4z... je napisao/la:
gle...tek smo napravili forum, pa lijepo ohladi...mi cemo ga radi kak mi hocemo, a ne kak si se ti sjetio...ak ti ne pase, ne moras tu ni bit...

majstore smiri se pusti čovjeka da se izrazi forum je u ranom stanju i mi ćemo se potrudit da ga što više poboljšamo ali sve u svoje vrijeme!
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:05 am

...ch4z... je napisao/la:
gle...tek smo napravili forum, pa lijepo ohladi...mi cemo ga radi kak mi hocemo, a ne kak si se ti sjetio...ak ti ne pase, ne moras tu ni bit...

ok,koliko sam ja čuo, na forumu mogu izrazit svoje mišljenje,eto ti mog Wink
nisam ja došao ovdje pametovat,ono što sam rekao je tak kak je,možda sam ja to rekao na krivi način ali i sam ćeš uvidjeti da veliki forum sa puno podforuma koji zjape prazni nestavljaju dobar dojam,
evo ono što ste napisali iznad onih odforuma,znači o forumu pa onda ono hardwares & softwares and other crap,e to bi vam trebali biti imena podforuma a ove sve teme prebacit tamo,dobit ćete mali kompaktan forum koji radi sam za sebe koji je naizgled posjećen i zabavan,poslje nije problem napravit još podforuma kad dođe još ljudi,ali uvijek se kreće od malo,pa tako i ovdje Wink
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:13 am

Fallen_One je napisao/la:
...ch4z... je napisao/la:
gle...tek smo napravili forum, pa lijepo ohladi...mi cemo ga radi kak mi hocemo, a ne kak si se ti sjetio...ak ti ne pase, ne moras tu ni bit...

ok,koliko sam ja čuo, na forumu mogu izrazit svoje mišljenje,eto ti mog Wink
nisam ja došao ovdje pametovat,ono što sam rekao je tak kak je,možda sam ja to rekao na krivi način ali i sam ćeš uvidjeti da veliki forum sa puno podforuma koji zjape prazni nestavljaju dobar dojam,
evo ono što ste napisali iznad onih odforuma,znači o forumu pa onda ono hardwares & softwares and other crap,e to bi vam trebali biti imena podforuma a ove sve teme prebacit tamo,dobit ćete mali kompaktan forum koji radi sam za sebe koji je naizgled posjećen i zabavan,poslje nije problem napravit još podforuma kad dođe još ljudi,ali uvijek se kreće od malo,pa tako i ovdje Wink

sve super nema ljutnje hvala na savjetu
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:14 am

Fallen_One je napisao/la:
...ch4z... je napisao/la:
gle...tek smo napravili forum, pa lijepo ohladi...mi cemo ga radi kak mi hocemo, a ne kak si se ti sjetio...ak ti ne pase, ne moras tu ni bit...

ok,koliko sam ja čuo, na forumu mogu izrazit svoje mišljenje,eto ti mog Wink
nisam ja došao ovdje pametovat,ono što sam rekao je tak kak je,možda sam ja to rekao na krivi način ali i sam ćeš uvidjeti da veliki forum sa puno podforuma koji zjape prazni nestavljaju dobar dojam,
evo ono što ste napisali iznad onih odforuma,znači o forumu pa onda ono hardwares & softwares and other crap,e to bi vam trebali biti imena podforuma a ove sve teme prebacit tamo,dobit ćete mali kompaktan forum koji radi sam za sebe koji je naizgled posjećen i zabavan,poslje nije problem napravit još podforuma kad dođe još ljudi,ali uvijek se kreće od malo,pa tako i ovdje Wink

nisam ni reko da ne mozes...al tek smo krenuli...i evo zasad je ok...za ostalo sve cemo se dogovorit...al u smilslu kojem si napiso ko da nas napadas, a pravo nismo ni poceli... Wink
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
antonela_bj

antonela_bj


Broj postova : 3
Age : 30
Location : Bjelovar, Croatia
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:30 am

lol... a da jednostavno pričekate da se skupi malo više ljudi, pa da vidite kak se njima sviđa forum, a ne ovak odmah prognozirat šta će bit a šta ne? heh... Neutral
[Vrh] Go down
http://antonelaaatheteengirl.blog.hr
kalu

kalu


Broj postova : 26
Age : 30
Location : Osijek,Croatia
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:48 pm

Admin/i ja bih nes predložijo
zašto nenapravite chat ak nas ima vise da se možemo dop...
nemojte mi zamjerit samo sam predložio... sorry ak vam se nesviđa pa ak možete napisat jer vam se svđa to što sam predložio... pozz svima


MOLIM ne ZAMJERAJTE Exclamation Exclamation lol!
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:57 pm

kalu je napisao/la:
Admin/i ja bih nes predložijo
zašto nenapravite chat ak nas ima vise da se možemo dop...
nemojte mi zamjerit samo sam predložio... sorry ak vam se nesviđa pa ak možete napisat jer vam se svđa to što sam predložio... pozz svima


MOLIM ne ZAMJERAJTE Exclamation Exclamation lol!

kalu vec sam ti na to odgovorio... Rolling Eyes
ugl...budemo se ja i moj drug dogovorili pa cemo stavit vjerojatno...btw, savjeti su dobrodosli... Very Happy
ipak smo mi novi u forumskim vodama..
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
Vatra

Vatra


Broj postova : 26
Age : 35
Location : Amarunth, Aduellun
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:57 pm

antonela_bj je napisao/la:
lol... a da jednostavno pričekate da se skupi malo više ljudi, pa da vidite kak se njima sviđa forum, a ne ovak odmah prognozirat šta će bit a šta ne? heh... Neutral

Može se prognozirat na temelju dosadašnjih iskustava sa forumima. Fallen_One izgleda ima iskustva s kreiranjem foruma u ranoj fazi. Također sličnog iskustva imam i ja. I smatram njegove savjete dobrima i korisnima. Naravno, ima tu još toga za reć, no nećemo pretjerivat Wink

Samo, još jedan manji prijedlog: napravite Art dio, te objavite prvi natječaj: izradnja logo-a i banner-a za forum Wink

EDIT: Ovo bi se trebalo preseliti ovamo.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/profile?user=VatraTheSummoned
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 7:26 pm

hvala na podršci vatra Wink
također se slažem ovo treba premjetit na onaj podforum
još bih dodao samo jedan prijedlog,koji nužno nemora biti prihvaćen, znači ona opcija edit:
mislim da je svima u interesu da ovaj forum bude dobar i da funkcionira dobro,da nebude svađa i ako bude da se odgovorni za to kazne,e pa sad,zamislite forum u kojem dođe do neke svađe,netko nekoga izvrijeđa,naravno u tom trenutku nema moda ili admina i korisnik koji je lijepo skinuo sve sa nebesa drugome prođe nekažnjen zbog toga što je editirao svoj post, e vidite zbog toga ja predlažem da se edit ukine,vremena za postanje imate i možete razmislit o onome što pišete,naravno idealno bi bilo da edit opcija postoji ali u kratkom vremenskom razmaku od objavljivanja posta.ali zbog činjenice da je ovo free forum odnosno,oni koji su ga otvorili neplaćaju ništa te opcije nema,pa jednostavno kažem da se ukine edit kako bi se zaustavila moguća zloupotreba same te opcije Wink
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 7:34 pm

preselio sam
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimesri sij 09, 2008 8:11 pm

kalu je napisao/la:
Admin/i ja bih nes predložijo
zašto nenapravite chat ak nas ima vise da se možemo dop...
nemojte mi zamjerit samo sam predložio... sorry ak vam se nesviđa pa ak možete napisat jer vam se svđa to što sam predložio... pozz svima


MOLIM ne ZAMJERAJTE Exclamation Exclamation lol!

eo napravili chat...sad se mozete dop...hvala na prijedlogu kalu Wink
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
kalu

kalu


Broj postova : 26
Age : 30
Location : Osijek,Croatia
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:09 pm

[nea problema sve sto trea cheers cheers

ae idem sad mal gleadt i ostavlat poruke na tim postovima pa se cujemo poslje

pozz ljudi cheers Exclamation Arrow
[Vrh] Go down
hmetal

hmetal


Broj postova : 5
Age : 32
Location : Bjelovar
Registration date : 09.01.2008

par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitimečet sij 10, 2008 9:48 pm

Falen one....
U potpunosti se slažem sa tobom, ali trebaš imat na umu da je ovo novi forum, tek par dana postoji, ima vremena ispraksirat će se dečki.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





par pitanja Empty
PostajNaslov: Re: par pitanja   par pitanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
par pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
...xg4mers... :: ...o forumu... :: prijedlozi za forum-
Forum(o)Bir: