...xg4mers...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...xg4mers...

Sve za gamere i ostale propalice
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nadogradnja

Go down 
+2
mikey
trulynho
6 posters
Autor/icaPoruka
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:00 pm

Posto mi je admin mike dozvolio da napisem ovu temu zelim pitati kakvu nadogradnju mogu dobit a 600 kn da bi mi npr radio call of duty i san andreas
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:02 pm

pa ne mozes kupit za tolko novaca nes posebno od opreme...jer za malo jaci komp moras mali vise iz dzepa izvadit...a ne znam sta bi ti htio, i kolko bi mu htio stavit rama itd...pa reci ovdje, tak cemo ti lakse pomoc...
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:16 pm

za manje od 1800kn nemozes nist ali imam rjesenje


pljacka neke kladionice Very Happy
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:49 pm

trulynho je napisao/la:
Posto mi je admin mike dozvolio da napisem ovu temu zelim pitati kakvu nadogradnju mogu dobit a 600 kn da bi mi npr radio call of duty i san andreas

gle ajd kad ovakvu temu otvoriš onda napiši sadašnju konfiguraciju tak da znamo šta ti je najhitnije Wink meni se sad neda tražit po onoj temi za cod što si pitao koju konfiguraciu imaš,napiši je ovdje pa ćemo vidjet Wink
[Vrh] Go down
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:09 am

1,36 GHz, 384 MB of RAM

Asus A7S8X-MX to je ime maticne

ime graficke: SiS Compatible VGA
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:18 am

trulynho je napisao/la:
1,36 GHz, 384 MB of RAM

Asus A7S8X-MX to je ime maticne

ime graficke: SiS Compatible VGA

trebo bi si kupi gigu rama...al posto imas intergriranu onda bi i nju moro mjenjat, to te vec moze doc preko 600 kn...
i procesor bolji bi trebo..
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:45 am

sta bi trebao kupiti novo da mogu igrati san andreas i Call of Duty
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:47 am

trulynho je napisao/la:
sta bi trebao kupiti novo da mogu igrati san andreas i Call of Duty

prvo novu graficku...onda rama malo nabit...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:50 am

pricao sam sa frendovima i kazu da memorijska kartica od 1Gb kosta oko 400 kn to cu reci starom da kupi sutra
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:52 am

lakse malo...ak imas intergriranu maticnu, mozes se oprostit od rama...jer na nju ne mozes nadogradivat ram...hard...prvo si bolje graficku kupi il maticnu...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:54 am

aha moram kupiti nesto od toga dvoje ili maticnu ili graficku el tako?
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:56 am

ak oces nadodat rama...onda moras kupit novu maticnu, jer si reko da imas intergriranu, a na nju ne mozes nadogradivat...a graficka bolja ti treba da mozes igrat cod 2 il 4...koji bi vec htio, al i vise rama...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:00 am

ma znas sta bilo bi najbolje da kupim i novu graficku i novu maticnu...
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:01 am

trulynho je napisao/la:
ma znas sta bilo bi najbolje da kupim i novu graficku i novu maticnu...

haha, i ja mislim...a onda poslije toga ram, i sve ostalo...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:04 am

trulynho je napisao/la:
1,36 GHz, 384 MB of RAM

Asus A7S8X-MX to je ime maticne

ime graficke: SiS Compatible VGA

uhuh,neznam što prije Very Happy
ok za onih tvojih 600 kuna bi ti preporučio da uzmeš rame,nisam siguran ali mislim da imaš utor za ddr dimm rame,pogledaj u everestu pa mi javi da ti nekažem krivo Wink
neznam jel imaš hrvatski everest al to pogledaj pod sistemski izvještaj Wink
i još pogledaj pod matična ploča koja ti je efektivna frekvencija Wink
evo ja bi ti ovak nešt preporučio s obzirom da mislim da imaš dva ddr dimm utora za rame
i eto sa skoro dva giga rama komp mora bit brži/bolji,bar nešta Wink

ali ono sve te stvari su ti podjednako bitne. pa ti preporučujem da još nekog izmuzeš novce pa uzmeš novu matičnu,novu grafičku,rame i proc,jebiga komp ti je star,shvati to,neznam kolki hard imaš ali i to će ti dobro doć Wink

za ovo iznad me nemoj držat za riječ jer sam uzeo gugl pa tražio tvoju matičnu pa gledo specifikacije i osttala sranja Wink
[Vrh] Go down
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:10 am

Efektivna frekvencija: 202 MHz
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:15 am

jebiga radit će ti oni rami što sam ti dao al oni su na 400 mhz,al radit će na 200,daj mi reci jel imaš utore za rame rekao sam ti gdje da pogledaš za to,mislim da bi ta matična trebala imat bez obzira što je integrirana,jer grafička je integrirana na matičnu a to nema veze sa ramima
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:16 am

Samo da te obavijestim truly 1gb=140-180 kn ne 400 reci prijateljima da ne lupetaju Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:20 am

mikey je napisao/la:
Samo da te obavijestim truly 1gb=140-180 kn ne 400 reci prijateljima da ne lupetaju Evil or Very Mad

ok ti pričaš za ddr2 a on ima ddr to je velika razlika Wink
ddr2 je tako jeftin zbog jeftinije i lakše proizvodnje a ddr je skuplji,provjeri gdje hoćeš tako je Wink
[Vrh] Go down
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:41 am

Fallen one mi je toliko pomoga da zasluzuje ulogu Administratora
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:43 am

nemoj četat, i netreba više nitko bit admin iovak je dosta dva za sad
[Vrh] Go down
kalu

kalu


Broj postova : 26
Age : 30
Location : Osijek,Croatia
Registration date : 09.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:12 pm

pa ne mozes kupit za tolko novaca nes posebno od opreme...jer za malo jaci komp moras mali vise iz dzepa izvadit...a ne znam sta bi ti htio, i kolko bi mu htio stavit rama itd...pa reci ovdje, tak cemo ti lakse pomoc za manje od 1700 nemos mozda nis kupit ja mislim da cak i iznad 1700 tak da brate plačkaj štedi radi nes ak os imat para z comp....
[Vrh] Go down
Naruto

Naruto


Broj postova : 3
Age : 35
Location : Varaždin
Registration date : 10.01.2008

Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitimečet sij 10, 2008 8:22 pm

Oi! Truli! Mogao si me danas pitat sto da napravis... dzis... Nemoras mjenjat maticnu... Ima sad dosta agp grafickih do nekih 500 kn-a koje su sasvim solidne, a s njima bus mogel, bar mislim vrtit CoD! Reci koji CoD planiras igrat. Memorija ti je obavezna, gigu rama definitivno, i to ovu od 200 vadi van i uzmi jednu od 800... Sam jos jel dde ili ddr2? Ak je ddr, onda bus pricekal malo.... jer nebus imal i za grafulju i za memoriju! Ak bus kupovao graficku i memoriju! ak je ddr2! Very Happy Onda moras samo onemogucit u biosu ovu onboard graficku, tj. ovu sto ti je na ploci! A uostalom imas brata.. Pa nek financira i on malo... Ups... on ima svoj komp... Twisted Evil A bumo se pospominali prek msn-a! Aj pozz! Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nadogradnja Empty
PostajNaslov: Re: Nadogradnja   Nadogradnja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nadogradnja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
...xg4mers... :: ...hardwares & softwares...and other crap... :: hardware-
Forum(o)Bir: