...xg4mers...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...xg4mers...

Sve za gamere i ostale propalice
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Najdraža knjiga

Go down 
+2
mikey
Vatra
6 posters
Autor/icaPoruka
Vatra

Vatra


Broj postova : 26
Age : 35
Location : Amarunth, Aduellun
Registration date : 09.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:29 pm

Evo, da vidim čita li itko od vas išta osim recenzija o igrama, recenzija o novom hardwareu i softwareu, i Klika.

Smjestio sam ovo pod Art, budući da forum još uvijek nema podforum Ostalo, u koji bi većina toga trebala ić, pogotovo dok je ovako mlad.

Najdraži serijali knjiga su mi The Lord of the Rings od J.R.R. Tolkiena i Pustolovine Milesa Vorkosigana od Lois McMaster Bujold.

Obožavam čitati SF i fantasy, pa ako je netko od vas pročitao nešto i želi malo raspraviti, može. Ali mislim rasprava u smislu poante knjige, te nekakvih poveznica s drugim knjigama; nikako ne raspravu koja je knjiga bolja.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/profile?user=VatraTheSummoned
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:37 pm

Premješteno u razno! Very Happy
[Vrh] Go down
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:38 pm

Uglavnom volim sve harry pottere a u zadnje vrijeme čitam neka detektivska sranja a ni ne znam kak se zovu(i naravno lektire)
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimepet sij 11, 2008 3:55 pm

sve od Frédérica Beigbedera čovjek je tako jebeno dobar pisac da to nemože se opisat,ovu zadnju njegovu knjigu Au secours pardon sam takoreć progutao,nevolim sf i takve romane već više realistička dijela te sa nekom misli i temom kao što Frédéric Beigbeder to radi,definitivno moj najdraži pisac
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:31 am

hm...ilijada i odiseja su mi odlicne...i bilo kakve slicne knjige u kojima ima nesta o grckoj mitologiji ili slicno...to mi je prejebeno
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
Vatra

Vatra


Broj postova : 26
Age : 35
Location : Amarunth, Aduellun
Registration date : 09.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimesub sij 12, 2008 2:00 am

...ch4z... je napisao/la:
hm...ilijada i odiseja su mi odlicne...i bilo kakve slicne knjige u kojima ima nesta o grckoj mitologiji ili slicno...to mi je prejebeno

Volis grčku mitologiju? A ostale mitologije? Mitove i legende? Ako da, čitaj fantasy.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/profile?user=VatraTheSummoned
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimesub sij 12, 2008 2:02 am

ma grcka mitologija mi strava...a ovo ostalo nisam probo citat...mogo bi posudit pa da vidim...al moram se lektira rijesit prvo...hehe
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
kalu

kalu


Broj postova : 26
Age : 30
Location : Osijek,Croatia
Registration date : 09.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:31 pm

sta ja znam ja ti necitam knjige a kad imam lektiru procitam 40 strana neda mi se vise zato imam 3 iz hrvatskog
jbg
a inace citam Klik,sta citam... neznam ja citat ja gledam slike
a ak nea slika u knjizi ja ju vratim
jebes taku knjigu di nemos nis gledat
to je jadno
lol!
ae idem pozz carevi king
[Vrh] Go down
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitimesub sij 26, 2008 1:39 pm

Meni je najdraza ne znam iz kojeg razreda ali zove se EKO EKO.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najdraža knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga   Najdraža knjiga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najdraža knjiga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
...xg4mers... :: ...ostalo... :: Razno-
Forum(o)Bir: