...xg4mers...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...xg4mers...

Sve za gamere i ostale propalice
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp

Go down 
+3
Fallen_One
trulynho
mikey
7 posters
Autor/icaPoruka
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:27 am

Muzika,video itd:k lite codec pack 365full,power dvd7.winamp
zaštita:mcafee internet suite
Za odrzavanje kompa:Tune up utilities 2008,ccleaner,registry mehanic
Drugo:Photoshop CS3,Dreamweaver CS3,Virtual DJ 5.0,
Explorer:Mozzila 2.0,Microsoft internet explorer 7
Arhiveri:7-zip,Winrar
Za downloadanje:utorrent,emule,download manager

I to je mislim to pošaljite svoj popis: Very Happy
[Vrh] Go down
trulynho




Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:55 am

Muzika,video itd:winam, windows media player
zaštita:Kaspersky
Za odrzavanje kompa:Tune up utilities 2008,
Drugo:Virtual DJ 5.0,
Explorer:Mozzila 2.0,
Arhiveri:,Winrar
Za downloadanje:Limewiare Very Happy
[Vrh] Go down
Fallen_One

Fallen_One


Broj postova : 37
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:00 am

Muzika,video itd:jedan jedini foobar,šta će mi više,jednostavan i sasvim prihvatljiv izgled za nešto što mi treba pokretat mjuzu na kompu
zaštita:tu i nisam baš stručnjak al zasad koristim avast profesionall 4.7 i nije loš
Za odrzavanje kompa:Tune up utilities 2007,08 kao novi ima još par bagova
Explorer:firefox te svakako opera,ie nikako
Arhiveri:,Winrar
Za downloadanje:šraza i utorrent,ništa više vam netreba Very Happy
[Vrh] Go down
...ch4z...
Admin
...ch4z...


Broj postova : 48
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 08.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:24 am

Muzika,video itd:media player 11, acoustica, k lite codec pack, power dvd 7...
zaštita:mcafee internet suite
Za odrzavanje kompa:ccleaner, defraggler
Drugo:Photoshop, corel draw
Explorer:Mozzila 2.0,Microsoft internet explorer 7
Arhiveri:Winrar
Za downloadanje:utorrent,lime wire..

eo tolko od mene...
[Vrh] Go down
https://xgamers.forumcroatian.com
Edge

Edge


Broj postova : 8
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:06 pm

Ja mislim da je za downloadanje najbolji program FlashGet.Ne znam jel ste čuli za taj program ;jednostavan je ali i sve se može skinuti s njim Cool
[Vrh] Go down
http://myspace.com/chanythemagic
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:16 pm

Edge je napisao/la:
Ja mislim da je za downloadanje najbolji program FlashGet.Ne znam jel ste čuli za taj program ;jednostavan je ali i sve se može skinuti s njim Cool

Obično kad preporučiš neki link kažeš dali je program free i ako je daš link za njega.
[Vrh] Go down
kalu

kalu


Broj postova : 26
Age : 30
Location : Osijek,Croatia
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:12 pm

Muzika,video itd:media player 11,KMPlayer...
zaštita:Kaspersky,Avast
Za odrzavanje kompa:Avast,AVG,Ad-Aware08,Trojan Remover,Tune up08...jos tog ima...
Drugo:Ima.........
Explorer:Mozzila 2.0,Microsoft internet explorer 7
Arhiveri:Winrar
Za downloadanje:Azureus Vuze-Beta,lime wire...

Ja mislim da je za downloadiranje naj program azureus vuze beta
mislim ide dosta brzo....sve skida igrica sam skinio najmanje 60 sa tog programa i
stvarno ide brzo.......

eo tolko od mene...pozz cheers
[Vrh] Go down
Edge

Edge


Broj postova : 8
Age : 31
Location : Bjelovar
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:40 pm

mikey je napisao/la:
Edge je napisao/la:
Ja mislim da je za downloadanje najbolji program FlashGet.Ne znam jel ste čuli za taj program ;jednostavan je ali i sve se može skinuti s njim Cool

Obično kad preporučiš neki link kažeš dali je program free i ako je daš link za njega.

Ok iako mislim da nije teško otići na google i napisati traženi pojam ali dobro.Da free je evo link http://www.flashget.com/en/download.htm

Edit: sad tek vidim ona pravila za downlaod pa ajde i ne kužim kako misliš dati sliku programa ok valjd ovak.Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp 1181931639_box

Evo dakle program nije trial, nego je "full and free".

Ja ga osobno koristim.Mislim ne da mi se opisviati ga kad sve možete naći na official stranici Flashgeta http://www.flashget.com/en/about.htm Very Happy
[Vrh] Go down
http://myspace.com/chanythemagic
Vatra

Vatra


Broj postova : 26
Age : 35
Location : Amarunth, Aduellun
Registration date : 09.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:21 pm

Muzika: Winamp
Video: Nero ShowTime 3
Zaštita: NOD32, AdAware, Spybot
Za odrzavanje kompa: eh... jos sam n00b za ovo
Explorer: Opera, Mozilla Firefox
Arhiveri: Winrar
Za downloadanje: Azureus, Ares
Komunikacija: Windows Live Messenger
Ostalo: Nero

Personalizacija osobnog računala važna je stvar i treba uvijek dobro razmotriti koji programi i aplikacije odgovaraju našem načinu korištenja.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/profile?user=VatraTheSummoned
mikey
Admin
mikey


Broj postova : 68
Age : 30
Registration date : 08.01.2008

Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitimesri sij 09, 2008 7:31 pm

Edge je napisao/la:
mikey je napisao/la:
Edge je napisao/la:
Ja mislim da je za downloadanje najbolji program FlashGet.Ne znam jel ste čuli za taj program ;jednostavan je ali i sve se može skinuti s njim Cool

Obično kad preporučiš neki link kažeš dali je program free i ako je daš link za njega.

Ok iako mislim da nije teško otići na google i napisati traženi pojam ali dobro.Da free je evo link http://www.flashget.com/en/download.htm

Edit: sad tek vidim ona pravila za downlaod pa ajde i ne kužim kako misliš dati sliku programa ok valjd ovak.
Evo dakle program nije trial, nego je "full and free".

Ja ga osobno koristim.Mislim ne da mi se opisviati ga kad sve možete naći na official stranici Flashgeta http://www.flashget.com/en/about.htm Very Happy

kada daješ free link nemoraš stavljati sliku to se odnosi samo na download kategoriju tamo de su filmovi,muzika,programi a kada ovako daješ u softwareu samo daj link
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Empty
PostajNaslov: Re: Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp   Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sastavimo po vama najuži izbor programa za komp
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
...xg4mers... :: ...hardwares & softwares...and other crap... :: Software-
Forum(o)Bir: